A' La Thai Classic

Zapraszamy na unikalną, kameralną podróż szlakiem zapierających dech w piersiach tajskich widoków, nieziemskich wodospadów oraz urokliwych azjatyckich uliczek wraz z najlepszym jedzeniem na świecie.

  • Bangkok, Miasto Aniołów, niesamowite miejsce, które tętni życiem całą dobę. Klucząc uliczkami pełnymi salonów masażu, stoisk z tropikalnymi owocami, kramami z lokalnym jedzeniem oraz wszelkiej maści świecidełkami zatopimy się w niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Odbędziemy tu również pierwszą turę warsztatów kulinarnych, gdzie pod okiem fachowców będziemy razem uczyć się jak przygotować tradycyjne tajskie jedzenie.
  • Następnym punktem podróży będzie położone w górach Chiang Mai, znane ze starych świątyń i szkół gotowania. Czekają Nas tu kolejne warsztaty kulinarne, które pozwolą Wam odtworzyć po powrocie do domów smaki najlepszej kuchni świata.
  • Weźmiemy udział w raftingu górską rzeką Pai gdzie spłyniemy pięknymi, majestatycznymi wąwozami, aż do Mae Hong Son położonego nad pięknym jeziorem oraz sąsiadującego z kilkoma świątyniami.
  •  Na kolejne dwa dni przeniesiemy się do raju. Koh Phangan to wyspa w Zatoce Tajlandzkiej, która obfituje w dżunglę, plantacje kokosowe oraz mnóstwo pięknych plaż, a także sąsiaduje z Morskim Parkiem Narodowym Ang Thong, który jest małym tropikalnym rajem.
  • Ostatnim przystankiem będzie Kanchanaburi – historyczne miejsce, gdzie znajduje się rozsławiony przez film most na rzece Kwai oraz cmentarz jeńców wojennych, którzy budowali tzw. Kolej Śmierci z Tajlandii do Birmy. Odwiedzimy również przepiękny Park Narodowy Erewan.
  • Przede wszystkim będziemy smakować! Skosztujemy boskiej tajskiej kuchni oraz sami nauczymy się komponować przepyszne lokalne potrawy w różnych odsłonach.

Informacje

Więcej