Od 19 lat wkręceni w Azję. Od dobrych kilku też w gotowanie, szczególnie to dalekowschodnie.

Postanowiliśmy połączyć te pasje i stworzyć projekt wypraw o charakterze krajoznawczo-kulinarnym czyli połączenie zwiedzania oraz poznania danego kraju poprzez jego smak. Elementem wspólnym każdego z naszych wyjazdów są warsztaty kulinarne w sprawdzonych przez Nas szkołach czy miejscowych domach prowadzonych przez lokalnych znawców kuchni.

Mamy doświadczenie w machaniu wokiem, w prowadzeniu kursów gotowania, organizacji i pilotowaniu wypraw/grup między innymi po Wietnamie, Tajlandii, Kambodży, Sri Lance, Indiach, Laosie, Malezji, Indonezji, Turcji oraz co najważniejsze – potężną zajawkę na jedzenie z tamtych stron. Nasze grupy prowadzimy osobiście, czasem skorzystamy również z pomocy naszych znajomych, doświadczonych pilotów. No i jak na zdjęciu widać rozkochujemy w Azji także nasze dzieci 🙂

W ramach projektu „Gotuyam – Podróże Kulinarne” w debiutanckim roku 2017 odwiedziliśmy z naszymi klientami kilkukrotnie Wietnam, Tajlandię oraz Kambodżę. W roku 2018 mamy 2 unikalne nowości – wyprawy kulinarne po Turcji oraz Indonezji.

Posiadamy aktualną gwarancję ubezpieczeniową w towarzystwie ubezpieczeniowym AXA, ważną do 28 lutego 2019 roku oraz wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Do zobaczenia na smacznym szlaku!

Grzegorz & Natalia

Napisz do Nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości