Cała podróż w Twoim telefonie, tablecie czy laptopie i co najważniejsze zawsze pod ręką!

Podróże kulinarne z apką? Właśnie tak! Każdy kto rusza z Nami na wyprawę  na 45 dni przed wyjazdem otrzymuje od Nas dedykowaną i spersonalizowaną aplikację Gotuyam, dzięki której możemy w wygodny sposób dla siebie oraz Naszych klientów zarządzać informacjami i dokumentami związanymi z przygotowaniem do podróży kulinarnej np. po Wietnamie jak i samą podróżą. Ponadto jest dostępna na dowolnym smartfonie.

aplikacja podróże-kulinarne azja

W aplikacji znajdziesz:

  • niezbędne informacje i dokumenty
  • informacje praktyczne i mapy
  • program podróży
  • prognozę pogody
  • przypomnienia
  • pamiętnik dla Ciebie i znajomych
  • zegar odliczający czas do wyjazdu
  • i wiele innych funkcji

Dokumenty i informacje praktyczne

Program, ubezpieczenie i informacje o walucie, klimacie czy zdrowiu oraz wiele innych potrzebnych informacji i co najważniejsze zawsze pod ręką (również w trybie offline).

aplikacja podróże kulinarne azja wietnam

Program wyjazdu dla Ciebie i znajomych

Dostępny jest w całości lub w trakcie wyprawy ‘dzień po dniu’, dzięki czemu szybko i sprawnie sprawdzisz lub pokażesz znajomym, co będziesz robił jutro, za tydzień czy miesiąc.

aplikacja podróże kulinarne azja tajlandia

aplikacja podróże kulinarne azja kambodża

Połączenia lotnicze i nie tylko

Na bieżąco aktualizowana cała podróż lotnicza, która w praktyczny sposób (nie patrząc na lotniskowe ekrany odlotów) pozwoli Ci trafić do odpowiedniej bramki Twojego samolotu. Ale to nie wszystko!

aplikacja podróże kulinarne azja indonezja

Pogoda i opady

Aktualna pogoda (temperatura, zachmurzenie i opady) odwiedzanych przez Ciebie miejsc.

aplikacja podróże kulinarne azja turcja

aplikacja podróże kulinarne azja malezja

Pamiętnik i momenty

Ta wyjątkowa zakładka umożliwi Ci wymianę zdjęć i wspomnień z innymi uczestnikami wyjazdu, a po wyjeździe pozwoli wspominać piękne, wakacyjne chwile. 

aplikacja podróże kulinarne azja singapur

aplikacja azja japonia

Mapy

Mapy odwiedzanych przez Ciebie miejscowości i hoteli. Z łatwością znajdziesz ciekawe miejsca, pocztę i bankomaty czy restauracje – już nigdy nie zgubisz drogi do hotelu (nawet w trybie offline) 🙂 Z łatwością przeżywaj podróże kulinarne!

aplikacja azja srilanka

aplikacja-azja-smaki

Wyjazd Indywidualny z aplikacją Gotuyam

Dzięki aplikacji będziesz mógł przemierzyć całą Azję i nie tylko. Nasze wybrane programy w dowolnym terminie. Interaktywna mapa i to ona będzie Ciebie prowadzić! Ponadto znajdziesz w niej wszystkie potrzebne informacje i zaplanowane dni, zarezerwowane usługi i transporty oraz wskazówki co i jak robić. Co więcej apka posłuży Ci byś mógł dużo zobaczyć, dobrze zjeść i super się bawić!

Jeśli myślisz, że taka opcja jest dla Ciebie odpowiednia i jesteś zainteresowany taką formą wyjazdu lub po prostu masz pytania na temat aplikacji?

Napisz do Nas wiadomość na info@gotuyam.pl – Gotuyam Podróże Kulinarne i bądź online!

Oto linki do ściągnięcia aplikacji IOS i Google Play: