Nie jest zawarte w cenie wycieczki. Będziemy się żywić w lokalnych knajpkach i na ulicy, chodząc wspólnie na posiłki i próbując specjałów miejscowej kuchni. Koszt wyżywienia to ok. 10USD/dzień. Zdarzy się czasem, że wyżywienie będzie w cenie noclegu (śniadania).