Od 19 lat wkręceni w Azję. Od dobrych kilku też w gotowanie, szczególnie to dalekowschodnie.

Wycieczki kulinarne po Azji – to jest to!

Postanowiliśmy połączyć te pasje i stworzyć projekt wypraw o charakterze krajoznawczo-kulinarnym. Unikalne połączenie zwiedzania oraz poznawania danego kraju poprzez jego smak. Elementem wspólnym każdego z naszych wyjazdów są warsztaty kulinarne. Organizowane w sprawdzonych przez Nas szkołach czy miejscowych domach, prowadzonych przez lokalnych znawców kuchni.

Mamy doświadczenie w machaniu wokiem, w prowadzeniu kursów gotowania oraz organizacji i pilotowaniu wypraw/grup. Nasze wyprawy prowadzimy między innymi po Wietnamie, Tajlandii, Kambodży, Sri Lance, Indiach, Laosie, Malezji, Indonezji, Turcji oraz co najważniejsze, zapewniamy potężną zajawkę na jedzenie z tamtych stron. Nasze grupy prowadzimy osobiście. Korzystamy również z pomocy naszych znajomych, doświadczonych pilotów. No i jak na zdjęciu widać rozkochujemy w Azji także nasze dzieci 🙂

W ramach projektu “Gotuyam – Podróże Kulinarne” w debiutanckim roku 2017 odwiedziliśmy z naszymi klientami kilkukrotnie Wietnam, Tajlandię oraz Kambodżę. W roku 2018 ruszyły wyprawy kulinarne po Turcji. Także w tym roku uruchomiliśmy wycieczki do Indonezji. Rok 2019 i 2020 to kolejne nowości – Malezja i Singapur oraz Japonia!

Ponadto posiadamy aktualną gwarancję ubezpieczeniową w towarzystwie ubezpieczeniowym AXA, ważną do 28 lutego 2021 roku oraz wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Wycieczki kulinarne po Azji to morze możliwości, wykorzystujemy nasze doświadczenie aby pozostawić niezwykłe wspomnienia (nie tylko kulinarne :)) każdemu uczestnikowi wypraw jakie organizujemy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i skuszenia się na nietuzinkową wycieczkę. Gwarantujmy grono osób pozytywnie nastawionych do życia.

Do zobaczenia na smacznym szlaku!

Natalia & Grzegorz

Napisz do Nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

[recaptcha]