Od 19 lat wkręceni w Azję. Od dobrych kilku też w gotowanie, szczególnie to dalekowschodnie.

Postanowiliśmy połączyć te pasje i stworzyć projekt wypraw o charakterze krajoznawczo-kulinarnym czyli połączenie zwiedzania oraz poznania danego kraju poprzez jego smak. Elementem wspólnym każdego z naszych wyjazdów są warsztaty kulinarne w sprawdzonych przez Nas szkołach czy miejscowych domach prowadzonych przez lokalnych znawców kuchni.

Mamy doświadczenie w machaniu wokiem, w prowadzeniu kursów gotowania, organizacji i pilotowaniu wypraw/grup między innymi po Wietnamie, Tajlandii, Kambodży, Sri Lance, Indiach, Laosie, Malezji, Indonezji, Turcji oraz co najważniejsze – potężną zajawkę na jedzenie z tamtych stron. Nasze grupy prowadzimy osobiście, czasem skorzystamy również z pomocy naszych znajomych, doświadczonych pilotów. No i jak na zdjęciu widać rozkochujemy w Azji także nasze dzieci 🙂

W ramach projektu “Gotuyam – Podróże Kulinarne” w debiutanckim roku 2017 odwiedziliśmy z naszymi klientami kilkukrotnie Wietnam, Tajlandię oraz Kambodżę. W roku 2018 ruszyły wyprawy kulinarne po Turcji oraz Indonezji. Rok 2019 i 2020 to kolejne nowości – Malezja i Singapur oraz Japonia!

Posiadamy aktualną gwarancję ubezpieczeniową w towarzystwie ubezpieczeniowym AXA, ważną do 29 lutego 2020 roku oraz wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Do zobaczenia na smacznym szlaku!

Natalia & Grzegorz

Napisz do Nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

[recaptcha]